SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW
LECZNICTWA OTWARTEGO

WARSZAWA BEMOWO-WŁOCHY

Rejestracja i szczepienia COVID: 22 163-71-00

A

A

A

A
A
A
A

Akcja „Choinka pod choinkę” w dzielnicy Bemowo!!!

06/12/2023

„Choinka pod choinkę” to jedna ulubionych akcji w dzielnicy Bemowo. Co roku, podczas finału, 1000 szczęśliwców otrzymuje piękne, pachnące drzewka. Ale to nie jedyna atrakcja, jaką dzielnica Bemowo przygotowała w tym roku!

Zapisy na akcję “Choinka pod choinkę”

Zgłoszenia będą przyjmowane w dniach 6–10 grudnia za pomocą formularza internetowego, który znajdziecie Państwo na stronie: choinka.bemowo.waw.pl. System komputerowy wyłoni 1000 osób z prawidłowo wypełnionym formularzem, które otrzymają od nas drzewko. Nie decyduje kolejność zgłoszeń!

Wszystkie osoby, które wezmą udział w akcji, zostaną poinformowane o jej wyniku drogą elektroniczną w dniach 13-14 grudnia br. na adres e-mail podany w formularzu. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

16 grudnia szczęśliwi zwycięzcy odbiorą pachnące jodły kaukaskie z parkingu przy UD Bemowo. Może to właśnie w Twoim domu zagości bemowskie drzewko?

Gdzie i kiedy finał akcji “Choinka pod choinkę”?

16 grudnia w godz. 12.00-18.00 zapraszamy na dziedziniec urzędu przy ul. Powstańców Śląskich 70. Tego dnia mieszkańcy, którym uda się wylosować drzewka będą odbierać swoje choinki, a dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy wiele fantastycznych atrakcji w świątecznym klimacie. Najmłodsi wezmą udział w gwiazdkowych warsztatach, zrobią ozdoby choinkowe i udekorują pierniczki. Wszyscy uczestnicy będą mieli też szansę spotkać prawdziwego Mikołaja.

Nie zabraknie również zimowej strefy z miejscem do pamiątkowych zdjęć i rozgrzewających, świątecznych smakołyków. Będzie też okazja, by na Bożonarodzeniowym Jarmarku rękodzieła kupić oryginalne gwiazdkowe prezenty.

Spędźmy wspólne chwile i cieszmy się tym przedświątecznym czasem.