SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW
LECZNICTWA OTWARTEGO

WARSZAWA BEMOWO-WŁOCHY

Rejestracja i szczepienia COVID: 22 163-71-00

A

A

A

A
A
A
A
Zapraszamy na szczepienia p-ko Covid 19 do wszystkich naszych przychodni Bemowo-Włochy – zapisy pod nr 22 163-71-00

Szczepienia p/grypie

28/09/2023

Uprzejmie informujemy, że osoby w wieku 65+ mogą bezpłatnie zaszczepić się p/grypie w ramach programu szczepień finansowanego przez m.st. Warszawę. W celu wykonania szczepienia należy zapisać się do swojego lekarza POZ i uzyskać pozytywną kwalifikację do szczepienia następnie udać się do gabinetu zabiegowego. Szczepienia wykonywane są we wszystkich przychodniach naszego Zespołu. Ilość szczepionek jest ograniczona.

Rodzice dzieci, które ukończyły 6 miesiąc życia, a nie ukończyły 60 miesiąca życia mogą skorzystać z programu szczepień p/grypie dla dzieci finansowanego przez m.st. Warszawę. Szczepienia wykonywane są we wszystkich poradniach POZ dla dzieci naszego Zespołu. Kwalifikację do szczepienia uzyskać można od swojego lekarza POZ dla dzieci.

W ramach programu szczepień p/grypie finansowanego przez Ministerstwo Zdrowia można skorzystać ze szczepień wg następujących zasad:


 

Do refundacji lub uzyskania bezpłatnej szczepionki wymagana jest recepta na szczepionkę przeciw grypie od lekarza. Receptę na szczepionkę bez refundacji (pełnopłatną) może wystawić również farmaceuta. Uprawnienia do refundowanej szczepionki przeciw grypie wynikają z uprawnień i ubezpieczenia zdrowotnego.