SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW
LECZNICTWA OTWARTEGO

WARSZAWA BEMOWO-WŁOCHY

Rejestracja i szczepienia COVID: 22 163-71-00

A

A

A

A
A
A
A

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej

09/05/2024

7 maja świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej. Uroczystość została zorganizowana przez Okręgową Radę Warszawskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych. W przemówieniu Wiceprezydent m.st. Warszawy Pani Renata Kaznowska doceniła pracę pielęgniarek i położnych dziękując im za zaangażowanie i wysiłek włożony w pracę, która jest pracą niezwykle ciężką i wymagającą.

Podczas spotkania Nagrodą Dyrektora uhonorowane zostały nasze niezastąpione pielęgniarki
p. Agnieszka Marzec, p. Małgorzata Wasilewska oraz p. Lucyna Kisiel a p. Anna Galera otrzymała odznakę honorową Ministra Zdrowia „Za zasługi dla ochrony zdrowia”. Położne p. Justyna Sinica „Położna Roku” 2023 w Województwie Mazowieckim oraz p. Anna Trochimiuk, która zajęła III miejsce w plebiscycie na „Położną Roku” otrzymały nagrody z rąk p. Anny Dudzińskiej, Przewodniczącej WOIPiP. Ich oddanie, profesjonalizm oraz serce włożone w pracę sprawiły, że nasz Zespół świadczy przez lata opiekę na najwyższym poziomie. Ich wysiłek, pasja i troska o każdego pacjenta zasługują na najwyższe uznanie. To zasłużone wyróżnienia.

Ponadto dziękujemy wszystkim pielęgniarkom i położnym pracującym w naszym Zespole za wszystko co robią każdego dnia, za Ich empatię, fachowość i poświęcenie. Są nie tylko znakomitymi osobami, ale także inspiracją dla wszystkich pracowników Zespołu.