SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW
LECZNICTWA OTWARTEGO

WARSZAWA BEMOWO-WŁOCHY

Rejestracja i szczepienia COVID: 22 163-71-00

A

A

A

A
A
A
A

Kolejny numer „Diagnozy” już dostępny

04/08/2022

Zapraszamy Państwa do lektury drugiego w tym roku numeru czasopisma „Diagnoza”. Zawiera on kilka ważnych artykułów poświęconych zagrożeniom zdrowia pacjentów w różnym wieku. Piszemy m.in. o alergii na jad owadów błonkoskrzydłych, bezdechu śródsennym, problemach ze słuchem, które dotykają coraz większej liczby osób zarówno starszych jak i bardzo młodych oraz o guzach jąder stanowiących około procenta nowotworów złośliwych u mężczyzn. Diagnostyką i leczeniem tych schorzeń zajmują się specjaliści pracujący w poradniach działających w SZPZLO Warszawa Bemowo-Włochy.
W tym numerze znalazło się też wiele informacji praktycznych dotyczących funkcjonowania naszego Zespołu i usług, które oferują poszczególne przychodnie, adresy i telefony poradni i nowego Call Center. Piszemy o realizowanych u nas programach profilaktycznych, m. in. powszechnym programie badań profilaktycznych dla Polaków od 40. roku życia „Profilaktyka 40 PLUS. W ramach tego programu wszystkie osoby powyżej 40 r.ż. mogą skorzystać z pakietu bezpłatnych badań diagnostycznych bez skierowania lekarskiego.
„Diagnoza” dostępna jest w wersji papierowej we wszystkich naszych przychodniach. Zachęcamy Państwa również do lektury czasopisma w wersji elektronicznej na https://www.zozbemowo.pl/zoz/kwartalniki/