SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW
LECZNICTWA OTWARTEGO

WARSZAWA BEMOWO-WŁOCHY

A

A

A

A
A
A
A

Nowy numer „Diagnozy”

20/04/2022

Ukazał się pierwszy w tym roku numer kwartalnika „Diagnoza”. Nasi specjaliści piszą w nim o wielu ważnych dla pacjentów zagadnieniach, odpowiadają na pytania dotyczące metod i procesu leczenia, zachęcają do profilaktyki. Dwa artykuły poświeciliśmy ciągle jeszcze obecnej na świecie i w Polsce pandemii wirusa Sars-Cov-2. O tym czy kobiety w ciąży powinny się szczepić wypowiada się ginekolog-położnik, z kolei psychoterapeutka podpowiada kiedy należy się zgłosić po specjalistyczną pomoc w przypadku gdy pandemia niekorzystnie wpłynęła na zdrowie psychiczne. Zachętę do badań profilaktycznych stanowi tekst poświęcony ważnemu badaniu endoskopowemu czyli kolonoskopii. A jeśli interesuje Państwa jak wygląda praca lekarza od kulis, warto przeczytać rozmowy pod wspólnym tytułem „Jeden dzień z życia lekarza”.

Oprócz artykułów w numerze wiele praktycznych informacji dotyczących funkcjonowania SZPZLO Warszawa Bemowo-Włochy i usług, które oferują poszczególne przychodnie, adresy i telefony poradni i nowego Call Center. Piszemy też o realizowanych u nas programach profilaktycznych.

„Diagnoza” dostępna jest w wersji papierowej w naszych przychodniach. Zachęcamy Państwa również do lektury wersji elektronicznej czasopisma na www. Diagnoza